Son Teknolojiye Sahip Makine Parkuru

Hızla değişen teknoloji ile beraber kendisini her zaman yenilemeye özen gösteren firmamız son teknolojiye sahip makine parkuru ile hizmet sunmaktadır. Bilgisayar destekli (CAD-CAM) talaşlı imalat hizmeti vermektedir.

Yaklaşık olarak 20 yıllık imalat tecrübesine sahip olan firmamız alüminyum, paslanmaz çelik, çelik, titanyum, polyamid, delrin, kestamid, teflon, bakır, pirinç, bronz vb. ham malzemeler de hassas işleme kabiliyetine sahiptir. Sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübesi ve deneyimiyle firmamız, üretim sektöründe önemli firmalar arasında yer almıştır.

Firmamız üretim sektöründe birçok firmaya hizmet verdiği gibi firmaların özel ürün taleplerine de çözümler sunmaktadır. Çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, bu amaçla çalışmalarına hız vermiş, gerekli olan teknolojik alt yapıyı ve eğitim seviyesi yüksek kaliteli kalifiyeli personel tabanını oluşturmuştur.

Firmamız üretimde başarı için; teknolojinin gerekliliğine inanıp, bu amaçla en yeni teknolojiye sahip üretim araçlarını kullanmaktadır.

Hizmetlerimiz

01.

Talaşlı İmalat

02.

Sheet Metal

04.

Kalite Kontrol ve Ölçüm

05.

Kaynaklı İmalat

06.

Proje ve Montaj